Şirketimiz Hakkında

Gelin isterseniz LOTUS DİGİTAL GROUP ‘un isminin nereden geldiğinden başlayarak ,  15 yıldır kalitesinden ödün vermeden işleyişini sürdüren firmamızın geçmişini en baştan, isminin yaratılışından gelerek anlatalım.
Lotus bitkisi, öyle ender ve hatta eşsiz bir özelliği sahiptir ki isminin firmamıza verilmesi asla ama asla tesadüf değildir. Lotus bitkisi ,ne kadar kirli ve tozlu ortamlarda büyüse de yaprakları her daim pırıl pırıl kalabilen ,bu özelliği ile diğer tüm bitkileri  kıskandırabilen tek bitkidir.

Hizmet anlayışımızın çıkış noktasında ismimizin anlamı yatmaktadır ve bugüne kadar verdiğimiz tüm hizmetlerde LOTUS imzasının olmasının haklı gururunu yaşatmaktayız. “ Referansımız müşterilerimizin memnuniyetidir.” diye çıktığımız bu yolda; tüm Güneydoğu’ya hitap etmeyi , müşteri memnuniyetini ön planda tutmayı misyonunun omurga kemiği kabul eden LOTUS DİGİTAL GROUP ; dinamik  ve güçlü alt yapısı ile ayakta durmayı başaran , her daim istikrar abidesi olmak için daha da profesyonelleşerek iş hayatına devam etmektedir.

.Misyonumuz

LOTUS DİGİTAL GROUP un en önemli misyonu ticari kaygılar gütmeden , bölgede markalaşmak ve bunun devamlılığını uzman kadrosu ile devam ettirmektir.  Satmış olduğu cihazların kullanımı ve teknik desteği için eğitim vermek, sadece ticari faaliyetin alım satım olmadığı bilinci ile kurulmuştur. Var oluş sebeplerini unutmadan her daim alanında marka değerini koruyacaktır.

.Vizyonumuz

LOTUS DİGİTAL GROUP ‘un vizyonu ise , İstanbul ve İzmir gibi sektörün kalbinin attığı bölgelerde  ve yurt dışında senede 2 kez yapılan fuarlara katılamayan Güneydoğu, Kuzey Irak ve orta ölçekli firmalara toplantılar düzenleyerek bir  fuar havası oluşturmaktır.  Satmış olduğu yüksek kalite cihazların teknik bilgisi ve cihaz kullanımı hakkında LOTUS DİGİTAL GROUP Güneydoğu bir merkez olmayı hedeflemektedir.

Bilgilendirme

LOTUS DİGİTAL GROUP

Folpa Reklam ve Saatçıoğlu'nun distribütorlüğünü sürdüğü dijital baskı,
Lazer makineleri,CNC Router makineleri satışı ve 7/24 teknik servis desteği ile dijital baskı makineleri sektöründe lokal önder olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Satış sonrası cihazı satın alan tarafın cihazın kurulumu ve kullanımı hakkında sıkıntıya düşmesi durumunda muhatap bulmakta zorlandığının çok net bir şekilde farkında olan LOTUS DİGİTAL GROUP; ücretsiz kurulum ve işinde uzman teknik servis elamanları ile müşterisinin her daim ulaşabildiği ve tek güvendiği marka değeridir.
Her türlü sorunda her türlü kirde yaprakları ve kendisi pırıl pırıl kalan Lotus bitkisinin anlamını asla ve asla unutmadan ve daima yaşatacaktır.

Yukarı
Power by

Download Free AZ | Free Wordpress Themes